Trumpi grožio patarimai rankoms

Gražios rankos tarsi moters vizitinė kortelė – ši frazė kartojama nuolat ir gerai pagalvojus yra neabejotina tiesa. Juk išties daugelis atkreipia dėmesį į rankas, o gražūs nagai pabrėžia rankų grožį. Tačiau kaip rūpintis rankomis, jog šios nuolat atrodytų nuostabiai? Dalinamės trumpais, praktiškais patarimais ir receptais, kurie tikrai bus naudingi kiekvienai moteriai (ir vyrui).

Jei nagai sluoksniuojasi

Jei nagai sluoksniuojasi, nekarpykite jų žirklutėmis, manikiūrui naudokite tik dildę. Geriausiai tam tinka krištolinės dildės, kurios yra švelnios, tačiau tuo pačiu ir tvirtos bei galinčios tarnauti daugiau nei metus laiko. Dildę naudokite kasdien, nušlifuokite kampučius, kad nebūtų galimybės nagams išsisluoksniuoti. Nuolat prižiūrint ir, žinoma, stiprinant nagus, sluoksniavimasis greitai bus pamiršta problema. Beje, dildinti galima tik švarius ir sausus nagus.

Nagų stiprinimas

ranku oda, nagu stiprinimas, gelinis manikiurasGražūs nagai – stiprus ir sveiki nagai. Todėl pirmiausia reikia pradėti juos stiprinti. Tam galite naudoti įvairias vaistinėje ar kosmetikos parduotuvėje įsigytas priemones arba pasidaryti specialią kaukę nagams namuose. Štai paprastas receptas. Paimkite 1 arbatinį šaukštelį citrinos sulčių, 1 arbatinį šaukštelį augalinio aliejaus, pusę arbatinio šaukštelio medaus ir trupučio sodos. Visa tai gerai sumaišykite ir gauta tyre įtrinkite nagus. Su priemone pabūkite apie 15 minučių, tada nuplaukite šiltu vandeniu. Tokią kaukę nagams galite daryti porą kartų per savaitę.

Rankų oda

Gražus manikiūras ir dailūs nagai yra puiku, tačiau reikia nepamiršti ir rankų odos. Ją reikėtų retkarčiais palepinti rankų kremu bei retkarčiais palepinti gaivinamosiomis vonelėmis ar kaukėmis. Priemones joms galima įsigyti parduotuvėse, tačiau galima pasigaminti ir namuose iš priemonių kurias tikrai galima rasti kiekvienoje virtuvėje. Štai, pavyzdžiui, vanduo, kuriame virė bulvės yra puiki kosmetikos priemonė (tačiau turėtų būti verdama be druskos). Į tokio vandens stiklinę įpylus šaukštelį alyvuogių aliejaus, galima mirkyti rankas 10 minučių, vėliau nušluostyti ir patepti riebiu rankų kremu – tokia procedūra kartą per savaitę užtikrina rankų odos elastingumą.

Žiemos metu reikėtų elgtis protingai ir mūvėti pirštines. Šaltis itin kenkia tiek odai, tiek nagams. Vėliau jokios vonelės ar kremukai nepadeda. Todėl visada turėkite bent kelias skirtingas pirštines, kad priklausomai nuo oro sąlygų galėtumėte apsimauti. Jei neleisite rankoms sušalti, išvengsite daugybės problemų ir rankų oda taip greitai nesens.