Nagų priežiūros priemonės

Šį kartą ne apie dildes ir žirkles. Nagų priežiūroje labai svarbūs vitaminai gaunami ne tik iš organizmo, tačiau ir iš išorės. Tam sukurta labai daug specialių priemonių, kurios stiprina nagus, minkština apie juos esančias odeles ir neleidžia nagučiams lūžinėti bei skilinėti. Tokiose kosmetinėse priemonėse gausu įvairiausių maitinamųjų medžiagų.

Kaip sutvarkyti nagu odelesPateikiame keletą veikliųjų medžiagų, kurių rasite įvairiausiose nagų priežiūros kosmetinėse priemonėse. Patarimai kokios priemonės kokias problemas sprendžia ir aptarsime jų naudingą poveikį.

  • Vitaminai E, F, aliejus sausiems, linkusiems lūžinėti nagams — juos maitina ir stiprina.
  •  Sezamų ekstraktas, simondsijų aliejus sausiems ir trapiems nagams — stiprina ir maitina nagus, minkština odeles.
  • Matinamųjų komponentų kompleksas trapiems ir minkštiems nagams — stiprina minkštus, lengvai lūžinėjančius nagus.
  • Taukmedžių ir migdolų aliejai išsausėjusiems nagams — puoselėja ir minkština apie nagus esančias odeles.
  • Migdolų aliejus sausiems, trapiems, lūžinėjantiems bei besisluoksniuojantiems nagams — maitina, švelnina, puoselėja nagus ir odeles.

Nagus puoselėjanti vonelė

Jei turite laiko ir galimybių, patariame nagučius nors keletą kartų per mėnesį palepinti kvapia šilto kremo vonele. Į nedidelį dubenėlį įkrėskite šiek tiek bekvapio kūno pienelio (geriau kuo skystesnis), tada įlašinkite 3-4 lašus eterinio aliejaus (geriausia rožių, mandarinų ar snapučių. Viską labai gerai išmaišykite. Indą įstatykite į dubenį su karštu vandeniu, palengva maišykite, kol kremas sušils. Į paruoštą vonelę 10-15 minučių panardinkite pirštų galiukus. Ištraukusi nagučius patariame nusausinti kosmetine servetėle ar vatos diskeliu.

Ryškų laką keiskite pasteliniu stiprikliu 

Kaip suminkstinti nagusJei dažnai nagus mėgstate papuošti ryškiu laku, patariame nors keletui dienų jį pakeisti į pastelinių spalvų stipriklį.  Specialūs nagus stiprinantys lakai su kaučiuku, kalciu ar deimantų dulkėmis ne tik sutvirtina nagus,  bet ir apsaugo juos nuo žalingo aplinkos poveikio. Tačiau nebūtina nagus lakuoti kasdien. Visų geriausia, nors keletą dienų per savaitę juos palikti nelakuotus, nes nagučiai irgi nori pakvėpuoti grynu oru.

O ar žinojote 

Jei nagai lūžinėja, skilinėja yra silpni vienas iš tokių problemų sprendimo būdų būtų ne kas kitas, kaip tyras ir švarus vanduo. Kartais žmonės nesuvartoja tokio vandens kiekio, koks yra reikalingas jų organizmui. Ta proga, perskaitę šį straipsnį, turi išgerti bent stiklinę gryno vandens