Nagų priežiūra būsimai nuotakai

Būsimoji nuotaka, netgi ta, kuri perka vestuvių planuotojų paslaugas, turi daugybę rūpesčių. Vienas didžiausių moters norų – būti savo vestuvių šventės karaliene, gražiausia ir gražiausių… Kiekviena žino, jog patraukios moters ir jaunosios įvaizdis kuriamas iš smulkiausių detalių: sveiki plaukai, gražūs dantys, subtilus manikiūras ir pedikiūras. Šįkart pakalbėkime apie būsimosios nuotakos manikiūrą.

Kai kurios tekėti planuojančios moterys iš anksto apsisprendusios, jog jų įvaizdžio nekurs jokia dirbtinė detalė, t.y. jokių prisegamų plaukų, priklijuojamų blakstienų ar priauginamų nagų. Ką gi – kiekvienos iš mūsų nuomonė apie natūralumą / nenatūralumą yra teisinga. Tu taip pat sakai, kad nori vestuvių dieną puikuotis savais nagučiais, kad būtų nepriekaištingas nuotakos manikiūras? Puiku, tik iki tol teks šiek tiek padirbėti, keletą valandų per savaitę skirti nagučių puoselėjimui ir rezultatai bus malonūs.

Tris mėnesius iki paskirtos vestuvių datos pradėk vartoti nagams stiprinti skirtus vitaminus ir mikroelementų kompleksus. Tau reikės kalcio ir vitamino A. Koreguok savo valgiaraštį, įtrauk kuo daugiau kalcio ir vitamino A turinčių maisto produktų. Atmink, jog nieko nebus, jei vitaminus pradėsi gerti, iki vestuvių likus mėnesiui ar mažiau – organizmas nespės jų prikaupti, tad nagai liks silpni, lūžinės ir sluoksniuosis.

Rankų ir nagų priežiūra nuotakai, kaukės ir vonelės

Tikriausiai tau kaip ir kiekvienai dailiosios lyties atstovei tenka rūpintis buitimi, kuriai prižiūrėti naudojame dešimtis cheminių priemonių. Nuo šiol plaudama indus, drabužius, grindis – ištikimai rūpinsiesi savo nagučiais. Pats paprasčiausias dalykas – nusipirk gumines savo rankų dydžio buitines pirštines. Jas užsitempk ant rankų bet kada, kai tik turėsi sąlyti su cheminėmis buities priemonėmis.

Nedaryk daugeliui būdingos klaidos: „Tiek jau to, išplausiu šį kavos puoduką be pirštinių.“ Vienas puodelis, du šaukštukai, šiek tiek pašluostysi grindis, praskalausi megztuką… Ir taip po truputį kenksi nagams taip, kad jų nesustiprins jokie vitaminai.

Procedūros nuotakai, kurias rekomenduoja ekologijos šalininkai

Kasdien pasidaryk dvi procedūras. Pirma – perpjovusi citriną per pusę, vieną jos puselę atidėk rytojui, o į kitą įkišk nagus (žinoma, jie turi būti nelakuoti) arba trink. Citrinos sultys nagus balina (ar žinojai, jog spalvotas lakas, ypatingai raudonas, keičia net nagų pagrindu nulakuotų natūralių nagų spalvą?) ir tvirtina. Šią procedūra rekomenduojame darytis ryte.

Antra procedūra tinkama vakare – į dubenėlį įpilk šilto vandens, įberk jūros druskos ir mirkyk nagus 10 min. Šią procedūrą gali pakeisti itin panašia: seną nagų lako buteliuką švariai išplauk acetonu, o paskui vandeniu, iki trečdalio priberk jūros druskos ir užpilk šiltu vandeniu. Kaip ištirps, tuo skysčiu tepliok nagus kada tik netingi, kuo dažniau tuo geriau. Išbandžiusiosios teigia, jog pasitepant tris kartus per dieną po mėnesio nagai buvo akivaizdžiai stipresni ir sparčiau ėmė augti.

Abi šias procedūras gali daryti, jei neturi nagų, nagų odelių įplyšimų. Priešingu atveju pažeistas vietas nuo jūros druskos ir citrinos sulčių perštės.

Receptas: 2 š. obuolių acto ir alyvuogių aliejaus. Įmerkiame nagus ir laikome 15 min. Pakaks karto per savaitę.

Kelios pagrindinės taisyklės nuotakai, jei manikiūrą daraisi pati

  • Atsisakyk žirklučių ir metalinės nagų dildės. Formą nagams suteik dilde, dildindama tik viena kryptimi, nuo nago kampo link jo vidurio.
  • Odeles apie nagą nustumk medine lazdele ir pašalink nagų žnyplelėmis.
  • Prieš padengdama nagą spalvotu laku, jį nulakuok apsauginiu lako pagrindu.

Truputį paprasčiausios priežiūros ir savo vestuvių dieną galėsi rodyti natūralius, išpuoselėtus nagučius.