Kodėl verta rinktis gelinį nagų priauginimą?

Išpuoselėtos rankos, tvarkingi nagai – tai šiuolaikinės moters neatskiriama įvaizdžio dalis. Tačiau, deja, nedaugelis moterų gali džiaugtis iš prigimties tvirtais, stipriais bei greitai augančiais nagais. Visgi šiuolaikinė grožio industrija pasiūlė puikią alternatyvą – gelinių nagų priauginimą. Jei dar neteko nagų prisiauginti šiuo metodu, rekomenduojame pasidomėti procedūros privalumais ir trūkumais.

Akrilas ar gelis?

Nagu priauginimas akriluPriauginant nagus, galima rinktis dvi alternatyvas – gelį arba akrilą. Gelis šiuo atžvilgu turi daugiau pranašumų, nes leidžia nagams natūraliai augti. Gelis – bekvapė medžiaga. Tuo tarpu nagų priauginime naudojamas akrilas turi gana stiprų specifinį kvapą. Nagų po gelinio priauginimo net nebūtina lakuoti, nes jie blizga, nago paviršius yra lygus it stiklas. Gelis ant nagų sustingsta tik po specialia ultravioletinių spindulių lempa, todėl manikiūro specialistės gali dirbti kruopščiai ir neskubėdamos – taip pasiekiama daug geresnių rezultatų.

Gelis – elastinga medžiaga, todėl net ir priaugintam nagui nulūžus, natūralus nagas pažeidžiamas minimaliai. Gelis yra ir visiškai permatoma medžiaga, todėl į nagą galima įlieti įvairių papuošimų, o ant nago paviršiaus sukurti elegantiškus piešinius specialiomis nagų dailei skirtomis priemonėmis. Gelinis nagų priauginimas itin tinka toms merginoms ir moterims, kurių nagai yra silpni, trapūs, t. y. nuolat lūžinėja.

Gelinio priauginimo procedūra

Gelinis nagu priauginimasGelis visgi nėra natūrali medžiaga, tad tokia procedūra turi ir kelis trūkumus. Visų pirma, norint atlikti šią procedūrą, reiks turėti apie 2-3 val. laisvo laiko, nes gelis dedamas sluoksniais ir kiekvienam iš jų reikia gerai išdžiūti. Natūralus nagas negauna deguonies, nes yra „paslepiamas“ po gelio sluoksniu.

Nulūžusį nagą teks keisti nauju vėl apsilankius pas specialistę. Ji, kruopščiai pašalinusi gelio likučius, iš naujo suformuos nagą. Merginoms, kurios turi gelinius nagus, jokiu būdu pačioms nerekomenduojama lupti gelio, nes galima smarkiai traumuoti nago paviršių. Geliniai nagai savo struktūra yra šiek tiek artimesni natūraliems nagams, todėl nėra tokie tvirti ir stiprūs kaip akriliniai nagai. Tačiau visgi gelinis nagų priauginimas turi daugiau teigiamų aspektų ir jį išbandžiusios damos apie procedūrą atsiliepia išties teigiamai.

Šaltinis: Gelinis Lakavimas LT