Grožio patarimai gražiems ir stipriems nagams

Gražūs ir tvirti nagai yra kiekvienos merginos puošmena. Tad natūralu, jog merginos nuolat ieško naujų būdų ir receptų nagų puoselėjimui bei stiprinimui. Keliais praktiškais patarimais pasidalinsime ir mes.

Manikiūras

grozio patarimai nagams

Reguliariai atliekamas manikiūras padeda palaikyti nagų sveikatą. Svarbiausia žinoti keletą paprastų taisyklių. Pirma, derėtų pašalinti iš savo kosmetinės nagų karpymo žirklutes. Karpant žirklėmis pažeidžiamas nagas, atsiranda mikro įtrūkimai, kurie vėliau lemia nago sluoksniavimasi. Štai todėl manikiūro rinkinyje turi likti tik dildė, ir geriausia krištolinė dildė. Tai saugiausias ir sveikiausias variantas, nes krištolas yra tvirtas (dildė tinka naudoti virš metų laiko) ir minkštas, tad švelniai dildo nagą jo nepažeisdamas.

Manikiūras turi būti atliekamas reguliariai, tuo tarpu pajutus, jog nago kraštelis pasidarė aštrus, nuskilo ar įtrūko, reikia kaip mat nudildinti. Dėl to, vertėtų turėti dildę rankinėje.

Gelinis lakavimas

kaip saugoti nagusJei nagai skilinėja ir atrodo niekada nenuaugs normaliai, galima imtis gudrybės. Tiesiog nusilakuoti geliniu laku. Gelinis nagų lakavimas laikosi apie dvi savaites, tai pakankamai ilgas laiko tarpas atsiauginti nutrumpintus nagus. Plius tai ilgalaikis lakavimas, netrupa, nenusivalo mažiausiai dvi savaites, tad pasidabinus norimos spalvos geliniu laku, galima eiti į šventes, išvažiuoti į atostogas ir nesirūpinti dėl to, kad nagai atrodo nekaip.

Vis dažniau merginos renkasi gelinį lakavimą, nes jis ne tik ilgai laikosi, tačiau ir patogu vos tik nulakavus. Nereikia laukti kol nudžius lakas, nereikia saugoti nagų pirmąja valandą, kad tik kur neprisiliesti, kol lakas nesukietėjo. Po UV lempa džiovinamas gelinis lakas sustingsta iškart, tad pasibaigus manikiūro procedūrai, galima iškarto ramiai gyventi ir dirbti įprastus darbus.

Kaukės nagams

Norint sustiprinti nagus, reikia juos ir palepinti. Geriausia tai padaryti, specialiomis kaukėmis ir vonelėmis. Stiprinančias kaukes nagams galima pasigaminti iš vaistažolinių priemonių. Pavyzdžiui, pasigaminkite tepaliuką iš 50 ml augalinio aliejaus, 2 valg. šaukštų ramunėlių žiedų ir 2 valg.šaukštų liepžiedžių. Supilkite aliejų ir vaistažoles į metalinį indą, užvirkite ir kaitinkite 15 min ant mažos ugnies. Atvėsintu mišiniu įtrinkite nagus ir palikite 15 min. Tada nuplauti šiltu vandeniu. procedūrą kartoti porą kartų per savaitę. Tepaliuką galima laikyti 6 mėn.