Kodėl gelinių nagų priauginimas toks populiarus

Graži daili suknelė, puošni šukuosena, žėrintys papuošalai, vaizdas atrodo nuostabus ir mergina tarsi iš pasakos, kol… nepamatai jos nukramtytus ir nulūžinėjusius nagus. Toks kontrastas iškarto nustelbia net puikiausiai parinktą aprangą ir aksesuarus. Vyrai dažnai įvardija rankas kaip vieną seksualiausių merginų kūno dalių. O kokia gali būti kalba apie grožį, jei nagai nėra sutvarkyti.

nagu priauginimas geliuTačiau reikia pripažinti, jog dailus ir išpuoselėtas manikiūras yra tikras iššūkis. Tai reikalauja laiko, pinigų įvairioms priemonėms įsigyti nagų puoselėjimui. Norint nuolat džiaugtis dailiais nagais reikia ir retkarčiais apsilankyti grožio salone. O jei susiduriama su išties nusilpusiais, nuolat lūžinėjančiais, besisluoksniuojančiais nagais, tuomet situacija išties nepavydėtina. Visgi, yra kelios išeitys.

Pirmoji, kasdien darytis manikiūrą. Tai išties atima laiko, tačiau kiekvieną dieną susitvarkant galima vizualiai paslėpti bandymus sluoksniuotis ar lūžinėti. Kitas variantas, gelinis lakavimas. Jei pavyksta išlaikyti dailią nago formą, paslėpti nagus savaitei ar dviems yra gera išeitis. Ypač jei vystate atostogų arba jei laukia švenčių maratonas, atsakingi susitikimai ar kiti gyvenimo įvykiai, kuomet negalite sau leisti atrodyti atmestinai. Ir galiausiai, išgelbėtojas bet kokioje situacijoje – gelinis nagų priauginimas.

Kas renkasi gelinį nagų priauginimą?

geliniu nagu priauginimasGelinis nagų priauginimas užtikrina, jog nagai bus pasirinktos formos, jog jie bus tvirti ir nagas dailiai atrodys porą savaičių. Gelinis nagų priauginimas dažnai yra vienintelė greita išeitis merginoms, kurios eina į šventę ir nori dailių nagučių. Jei natūralūs nagai yra pažeisti, trumpi, skilinėjantys ar besisluoksniuojantys, joks paprastas nagų lakas nepaslėps nagų būklės ir jie neatrodys gražiai. Taigi, tai tarsi puiki išeitis, kai atrodo nėra išeities.

Tai ką reikia žinoti apie gelinius nagus

priauginami geliniai nagaiStingimas: Gelis džiovinamas po UV lempa. Svarbu atkreipti dėmesį, jog stigdamas gelis skleidžia šilumą, todėl geliniai nagai netinka toms, kurių silpni ir ploni nagai – stingdamas gelis gali juos nudeginti.

Nuėmimas: Priauginami nagai nuimami mechaniniu būdu, t.y. jie nudildomi nuo nago.

Koregavimas: Geliniai priauginami nagai gali būti koreguojami, jei nagas, pavyzdžiui, įskilo. Dėl skilimo ar kraštelio nulūžimo nereikia iš naujo priauginti nagų, užtenka koreguoti.

Paviršius: Medžiaga yra minkšta, primenanti natūralų nago paviršių, gelis yra bekvapis, o paviršius yra blizgus.

Taigi, nesvarbu kokia situacija, visuomet įmanoma rasti sprendimą, kad rankos ir nagai atrodytų nuostabiai!