Gelinis nagų lakavimas – palaima ar siaubas jūsų nagams?

ILgalaikis Gelinis UV lakavimasGražios rankos ir tvarkingi nagai – tai savotiška kiekvienos moters vizitinė kortelė, tačiau reikia pripažinti, kad gyvenant tokiu beprotišku tempu, tikrai ne visada pavyksta rasti laiko dailiai nusilakuoti nagučius. Tokioms užimtoms ir skubančioms moterims prieš keletą metų grožio industrijos technologai pasiūlė išeitį – gelinį nagų lakavimą.

Ši grožio procedūra išpopuliarėjo akimirksniu ir visai ne veltui, juk gelinis nagų lakavimas leidžia džiaugtis puikiai atrodančiais nagais net 3-4 savaitės, priklausomai nuo to, kaip greitai auga moters nagai. Be to, nereikia laukti, kol nagų lakas nudžius, todėl pavyksta išvengti nagų lako reljefo deformacijų. Visgi, bet kuris ilgalaikis grožis turi savo kainą ir anksčiau ar vėliau ją teks sumokėti.

Nagu Lakavimas Ilgalaikis ManikiurasGelinis nagų lakavimas negali būti atliktas tiesiog ant nago plokštelės, nes nagų lakas gerai neprilips, tad meistrė, prieš pradedama lakuoti nagus, privalo specialia dilde pašiaušti nago plokštelę. Tokia procedūra tikrai nelepina natūralių nagų, jie gali tapti, jautresni ir lengviau pažeidžiami. Dar blogiau, kai manikiūrininkė naudoja nagų frezą – elektrinę nagų dildę, kuri per minutę padaro nuo 3 iki 35 tūkstančių apsisukimų. Žinoma, šis įrankis gerokai palengvina nagų meistrės darbą ir sutrumpina manikiūro trukmę, tačiau tai tikra kančia nagams. Freza gerokai išplonina nagus, todėl jie gali pradėti skilinėti, sluoksniuotis, o jei nagų frezą į rankas paėmė manikiūrininkė, kuri neturi patirties, tai labai tikėtina, kad nagai ataugs dar ir banguoti, nes prie odelių buvo per daug nušlifuoti.

Nagu Lakavimas Gelinis LakasGelinis nagų lakavimas negali būti atliktas be specialios UV arba LED lempos. Pastaroji veikia greičiau, tačiau jas turi tikrai ne visos manikiūrininkės. Tad, jei nagų meistrė naudoja UV lempą, reiktų atminti, kad UV spinduliai išsausina ne tik pačius nagus, bet ir rankų odą.

Gelinis nagų lakavimas labai praktiškas, tačiau stipriai nagus alinantis pasirinkimas. Ilgainiui nagai tampa trapesni, auga lėčiau, todėl reiktų nagams bent retkarčiais leisti nuo šios grožio procedūros pailsėti, palepinti juos stiprinančiais ir atkuriančiais aliejais.