Gelinis lakavimas – už ir prieš

gelinis lakavimasGražios rankos, lygi oda ir dailiai sutvarkyti nagai yra kiekvienos moters vizitinė kortelė. Dažnai teigiama, jog būtent kaip atrodo nagai išduoda moters charakterį, mokėjimą rūpintis savimi ir savo aplinka. Tad ateiti į šventę ar darbą atsilupusiais, nukramtytais nagais tikrai negražu. Vis daugiau moterų atranda gelinį lakavimą, kuris taupo laiką ir padeda nagams ilgiau išlikti gražiems ir dailiems. Tad šiandien pabandysime sudėlioti gelinio lakavimo pliusus ir minusus.

Pliusai

Ilgalaikis gelinis lakavimasLakuojant geliniu laku, visa manikiūro procedūra užtrunka panašiai kaip ir lakuojant paprastu. Tačiau visi žino seną posakį, jog „moteris yra bejėgė tik vienu atveju – kol džiūsta jos nagų lakas“. Iš tiesų, kol tvirtai sudžiūva paprastas lakas, gali praeiti pusvalandis, o kartais ir po valandos netyčia brūkštelėjus ir nusitrina nago kamputis. Tuo tarpu lakuojant geliniu laku, jis džiovinamas ir sutvirtinamas specialia UV lempa, tad vos tik baigiasi manikiūro procedūra, galima daryti viską, ko paprastai nedarytumėte jei lakuotumėtės paprastu laku – mautis pirštines, vairuoti, plauti, praustis, rašyti klaviatūra ir pan.
 gelinis lakavimas vilniujeKitas ryškus pliusas, gelinis lakavimas laiko daug ilgiau, maždaug iki 2 savaičių. Dėl to, jis dar vadinamas ilgalaikiu lakavimu. Dažnai sakoma, jog reikėtų perlakuoti po savaitės, nes nagai nuauga ir ties odelėmis lieka tuščias tarpas, tad nagai neatrodo gražiai. Visgi, tai priklauso nuo daugybės niuansų – nago augimo greičio, nagų lako spalvos, lako kokybės. Jei nagas neauga greitai, o pasirinkta spalva yra neryški, galbūt kūno spalvos, tuomet lakas tikrai atlaikys ir tris savaites.
Ilgalaikis lakavimas nepakeičiama procedūra, kuomet reikia ruoštis šventei ir laukia daug grožio procedūrų. nereikia palikti paskutinei dienai, galima pasidaryti dvi – tris dienas prieš šventę nebijant, jog manikiūras susigadins. Beje, lygiai taip pat galima pasidaryti ir gelinį pedikiūrą.

Minusai

Nuvalius gelinį lakavimą, kai kurioms merginoms susilpnėja nagai. Tai ypač dažnas reiškinys, kuomet nagai iš prigimties yra silpnesni. Tad norinčioms lakuoti geliniu laku, reikia pradėti labiau rūpintis rankomis ir nagais – vartoti vitaminus, daryti specialias voneles rankoms ir nagams, dėti kaukes ir naudoti maitinančius kremus.

Kitas minusas – procedūra pririša, nes kokybiškai ją atlikti galima tik salone, beje ir nuvalyti nagų lako namuose gali nepavykti. Norinčioms nuolat lakuoti geliniu laku, ši procedūra gali būti nepigi. Visgi, reikia prisiminti kitą seną posakį, jog „grožis ir malonumai – kainuoja“.