Gelinis manikiūras: atlikti namuose ar keliauti į saloną?

Moters išvaizda turi daug įtakos asmeninei jos sėkmei bei aplinkinių požiūriui. Pripažinkime, jokie gražiausi drabužiai ir aksesuarai moters nepapuoš, jei jos nagai bus netvarkingi. Būtent moters rankos geba atspindėti charakterį, profesiją ar net visuomeninę padėtį. Tačiau ar visoms mums pakanka žinių, kaip prižiūrėti rankas, ypač žiemą? Ko imtis, kad nagai būtų gražūs, o rankos – sveikos ir dailios? Kaip rūpintis rankomis ir nagais?

Manikiūras – gerą nuotaiką dovanojanti procedūra

Manikiuro procedurosManikiūras daugeliui asocijuojasi su tvarkingais, ryškiai, dažniausiai raudonai nulakuotais nagučiais. Tačiau anaiptol ne lakavimas yra manikiūro esmė. Ši procedūra labiau skirta rankoms palepinti, ji dovanoja švaros pojūtį. Atliekant manikiūrą, nagams suteikiama norima forma, pašalinamos odelės, poliruojamas nago paviršius, rankos bei nagų odelės drėkinamos, maitinamos, atliekamas labai naudingas rankų masažas. Manikiūras daro ir teigiamą psichologinę įtaką moteriai – tai tam tikra terapija po sunkių dienos darbų, po patirto streso: ne veltui sakoma, kad moteriai jėgas grąžinti gali apsipirkinėjimas, kelionė į kirpyklą ar grožio saloną. Ši populiari procedūra padeda nagus apsaugoti ir nuo grybelio.

Daugelis moterų, o vis dažniau – ir vyrų, dėl laiko stygiaus manikiūrą atlieka namuose. Visgi teigiamų rezultatų galite tikėtis tik apsilankiusios grožio salone, nes, visų pirma, gausite kvalifikuotą paslaugą, antra, specialistės turi visą reikiamą inventorių, visas priemones, kad rankos ir nagučiai būtų maksimaliai išpuoselėti.

Vonelės ypač naudingos žiemą

Nagu prieziura ziemaGražūs nagai – sveiki, nelūžinėjantys, žvilgantys, tad rankas kartais verta palepinti specialiomis kaukėmis ar parafino vonelėmis, kurios itin naudingos juntant pirštų sąnarių skausmą. Vonelės su šiltu losjonu labai padeda atkurti rankų odos drėgmės balansą žiemą. Siekiant, kad rankos ir nagai išliktų sveiki, indus plauti reikėtų su guminėmis pirštinėmis.
Bene populiariausia šiandien procedūra apsilankius pas manikiūro specialistę – tai gelinis nagų lakavimas. Jis rekomenduojamas merginoms ir moterims, kurios dailiais nagais nori džiaugtis net iki kelių savaičių. Tai alternatyva klijuojamiems ir priauginamiems nagams. Kalbant apie nagų atspalvių tendencijas, vis dar madinga subtili nagų dailė ir prancūziškas lakavimas. Spalvų fronte – lyg ir nieko nauja: rinkitės atspalvius, derančius prie kasdienio įvaizdžio.