3 dažniausiai užduodami klausimai apie ilgalaikį nagų lakavimą

Dar nesate išbandžiusi gelinio nagų lakavimo? Tai ilgalaikis lakavimo būdas, kuris ypatingai džiugina per šventes, nes nereikia bijoti, jog netinkamiausiu metu lakas nutrupės. Nulakuoti nagai gražiai atrodys ir visas 10 atostogų dienų. Kas gali būti geriau? Tad jei domitės, tikriausiai galvoje sukasi bent vienas iš šių trijų populiarių klausimų apie gelinį lakavimą.

Kiek laiko laiko gelinis nagų lakas?

Kiek laiko laiko gelinis nagų lakasDažniausiai sakoma, jog gelinis lakavimas laiko apie 2 savaites. Tačiau realiai tai priklauso nuo nagų sveikatos, kaip greitai auga nagai ir nagų lako kokybės. Prastas nagų lakas gali nutrupėti po poros dienų, tuo tarpu geras laiko ir tris savaites. Jei lakas laiko, tai vienintelis nago augimo greitis lemia kada vėl reikės perlakuoti nagus. Tiesiog augant nagui ties odelėmis lieka neužlakuotas tarpelis. Vienoms per dvi savaites paauga pora milimetrų, kitoms ir beveik centimetras. Žinoma, galima sugudrauti ir užpildyti tarpą paprastu tokios spalvos laku, taip pratęsiant laiką bent keliomis dienomis.

Ar gelinis nagų lakavimas pažeidžia nagus?

Ar gelinis nagų lakavimas pažeidžia nagusGelinio nagų lakavimo technika mažai kuo skiriasi nuo paprasto lakavimo. Vienintelis niuansas, jog prieš lakavimą yra pašiaušiamas nago paviršius. jei nagas yra plonas ir silpnas, linkęs lūžinėti, tas pašiaušimas tikrai neprideda nagui sveikatos. Todėl pirmiausia, apskritai reikėtų rūpintis nagų sveikata ir juos stiprinti. Galima gerti specialius nagų ir plaukų grožiui skirtus maisto papildus, naudoti rankų ir nagų kremą, daryti specialias nagus stiprinančias voneles. Ypač silpniems nagams reikėtų daryti pertraukas tarp lakavimų. Dažnai merginos tiesiog pasirenka lakuotis specialioms progoms, prieš šventes, tuomet kai žino, jog privalo atrodyti nuostabiai, o kitu metu lepina nagus be jokio lakavimo.

Ar galima nusilakuoti namuose?

Ar galima nusilakuoti namuoseGeliniam lakavimui naudojamos specialios priemonės, lakai ir itin svarbus įrankis yra UV lempa. Lakuojantis nagus tik sau ir norint kaskart lakuotis kita spalva, investicija į priemones yra didelė. Dažnai tai neapsimoka. Tačiau jei namuose lakuojasi bent trys moterys, galima ir pagalvoti apie priemonių įsigijimą. Taip pat verta atkreipti dėmesį, jog geliniam lakui nuimti reikia ir specialaus lako nuėmėjo, bet valymo procedūra kitokia nei įprasto lako nuvalymas. Jei tarp lakavimų darote pertrauką, apsimoka įsigyti valymo priemonę ir valytis namuose.